obrázek

ZŠ a MŠ Vanovice

www.zs-ams-vanovice.vebnode.cz


Aktuality


 

         Rozdělení tříd pro školní rok 2013/2014:

  • I. třída (2. a 5. roč.): Mgr. Jana Cikánková
  • II. třída (1., 3. a 4. roč.): Mgr. Eva Filipová (zástup za Mgr. Lucii Klevetovou)


Výroční zpráva je vyvěšena k nahlédnutí na informativním místě.Naše škola se ve školním roce 2008/2009 zapojila do školního recyklačního programu s názvem Recyklohraní pořádaného pod záštitou ministra Ondřeje Lišky.Tento program přispěje k rozšíření ekologické výchovy a podpoří u žáků vnímání potřeby správného nakládání s odpady. Spočívá ve sběru použitých baterií a drobných elektrozařízení a plnění úkolů o třídění a recyklaci odpadů. Baterie a drobná elektrozařízení (rádia,radiobudíky, DVD přehrávače, MP3 přehrávače, walkmany, discmany, videokamery, fotoaparáty, klávesnice, myši, kalkulačky, mobily, rychlovarné konvice, žehličky, fény, holicí strojky, autíčka na dálkové ovládání, digitální hry apod.) se sbírají v prostorách školy do připravených nádob.

Za tento sběr a plnění zadávaných úkolů bude naše škola sbírat body, které můžeme směnit ve speciálním internetovém obchodě za zajímavé odměny.Touto cestou se na vás obracíme s prosbou o odevzdávání výše uvedeného materiálu.

Děkují žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ Vanovice

www.recyklohrani.cz . 

 
Podrubriky:
------[reklama]

Autor a provozovatel systému © 2004 Agerit s.r.o. - admin@skolniweb.cz
Společnost Agerit s.r.o. je provozovatelem následujících stránek: www.nonstopservispc.cz, www.pocitacovazachranka.cz, test.bezpecnosti.cz, pc bazar,www.autojeraby-kozel.cz,
www.emistr.cz, www.nadalku.cz, www.skolniweb.cz, www.vyrobaonline.cz, filtry, Kamerové systemy Brno a mnoha dalších.